Galds ar regulējamu augstumu “Stand up”

 

 

 

 

 

Mēs esam spēruši lielu soli uz priekšu ar mūsu jaunajām “Stand Up” mēbelēm, krasi palielinot to lietotāju pieredzi. Jaunajam galdam dizains ir atjaunināts tā, lai ikvienam to būtu patīkami uzlūkot. Vairs nav nekādu nokarājošos vadu vai elektrības kontaktligzdu. Viss ir izveidots tā, lai nodrošinātu maksimālu komfortu.

Neskaitāmi veselības testi liecina, ka sēdēšana visas dienas garumā negatīvi ietekmē jūsu veselību un ka periodiskai stāvēšanai ir ļoti labvēlīga ietekme. Tieši tāpēc mēs fokusējamies uz vislabāko stāvgaldu izstrādāšanu. “ErgoLain” uzņēmumu grupā mēs turpinām izstrādāt visdažādākās inovācijas, lai jūsu darba vietu padarītu arvien komfortablāku.

Ir uzlabotas arī regulēšanas iespējas – pateicoties mūsu uzticamajiem partneriem LINAK, galds tagad var noturēt līdz pat 160 kg lielu svaru, tāpēc jūs droši uz tā varat pakāpties, lai nomainītu spuldzīti. Un beidzot tas ir pilnīgi kluss!

Kā vienmēr, jaunais galds ir savietojams ar mūsu aplikāciju, tādēļ jūs varat uzstādīt savus iestatījumus, regulēt savu stāvēšanas grafiku un kontrolēt visu attālināti.

 

Vairāk par STAND UP produktu